حل بخش کوچک مشکلات اقتصادی بابسته اقتصادی دولت    
۱۳۹۴\۰۸\۲۴ - ۱۲:۵۸ PM


رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: بسته دولت برای بازگشت رونق اقتصادی به عنوان مُسکن در گذر زمان می‌تواند بخش کوچکی از مشکلات اقتصادی را حل کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محسن جلال‌پور در جلسه امروز هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران افزود: تا فضای اقتصاد باز نشود و امکان جذب سرمایه مشترک و سرمایه‌گذار خارجی فراهم نباشد، نمی‌توان رونق جدی در اقتصاد را شاهد بود.


وی گفت: اتاق خواستار تحریک تقاضا، تامین بخشی از سود تسهیلات، کاهش بدهی دولت به بخش خصوصی و کاهش نرخ سود بین بانکی بود که بخشی از این مطالبات اتاق در طرح دیده شد.


جلال پور گفت: اتاق بازرگانی از دولت انتظار دارد به هدایت سرمایه گذاران خارجی به سمت بخش خصوصی نگاه جدی داشته باشد ضمن اینکه باید پس از سال ها به بخش خصوصی اجازه داده شود در طرح های نفت و گاز وارد شود.


وی گفت: ایران سکویی قابل اطمینان برای کار با اروپا در منطقه است و به دلیل ثبات و امنیت بالا، شرایطی را دارد که اقتصاد ایران را برای سرمایه‌گذاری جذاب می‌کند.


جلال‌پور افزود: بزرگترین دارایی امروز ایران امنیت و ثباتی است که در کشور وجود دارد و باید به هر قیمتی آن را حفظ کرد.


رئیس پارلمان بخش خصوصی در ادامه با اشاره به لغو سفر رئیس‌جمهور به کشورهای ایتالیا و فرانسه، گفت: لغو سفر به این دو کشور اروپایی همزمان با حادثه اخیر تروریستی به دلیل همدردی با مردم فرانسه است و البته در آینده‌ای نزدیک، این سفر با شرایط بهتر انجام خواهد شد.


وی در ادامه با اشاره به درخواست نهاد ریاست جمهوری برای حضور هیئتی کوچک، اما پُروزن از فعالان اقتصادی برای همراهی با رئیس‌جمهور در سفر اروپایی ، افزود: این یک فرصت برای فعالان اقتصادی به شمار می‌رود و اگر چه اکنون سفر لغو شده اما به هر حال فرصتی پیش آمده است که بخش خصوصی بتواند در سفرهای دولتی همراه دولتمردان باشد.


جلال پور گفت: ارتقای جایگاه اتاق نزد رئیس‌جمهور یک موقعیت مناسب به شمار می‌رود و می‌تواند بهره‌وری برای بنگاه‌ها و اقتصاد کشور را به دنبال داشته باشد.


وی افزود: پیش از این سفر ظرفیت‌های اقتصادی ایتالیا و فرانسه احصاء شده بود و در دو هفته گزارش‌های کاملی از وضع اقتصادی ایران و ظرفیت‌هایی که این دو کشور برای کار با بنگاه‌های اقتصادی داشتند، استخراج شد.
-------------------------------------
بازداشت ۶ نفر در پاریس    
۱۳۹۴\۰۸\۲۴ - ۱۲:۳۹ PM


منابع آگاه روز یکشنبه از بازداشت ۶ نفر از اعضای خانواده عاملان شناسایی شده حملات انتحاری جمعه شب در پاریس خبر دادند.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، خبرگزاری فرانسه به جزئیات بیشتری اشاره نکرد.

در این حملات که گروه تروریستی داعش مسئولیت آن را بر عهده گرفت ، 129 نفر کشته ، 352 نفر نیز زخمی شدند که وضعیت 80 تن از آن‌ها وخیم است.

-------------------------------------


شایستگان ، آنانی هستند که آفریننده اند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)


زمین بسیار کوچک است ، آن را باید از توفان زباله نجات داد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

همسران ، باید یکدیگر را همواره ستایش کنند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

احزاب و گروه های نیک سیاسی را تنها نگذارید ، با پیوستن به آنها ، سرزمین خویش را آبادتر کنید. حکیم ارد بزرگ(پدر فلسفه جدید)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف


ادبیات درست ، نخستین نشان یک سیاستمدار خوب است . حکیم ارد بزرگ (The greatest contemporary philosopher)

جشن و بزم، دوستی و مهر را در بین مردم زیاد می کند. حکیم ارد بزرگ (The greatest contemporary philosopher)

چراغ جشن و بزم را ، همواره فروزان نگاه داریم. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

چه بسیار اشک هایی ، که نوید شادی اند و چه فراوان خنده هایی ، که لبالب از غم و اندوه. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

میدان کار و تصمیمات سیاستمداران ، باید شفاف و برای مردم ، آکواریومی باشد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

 

سخن برآزندگان ، آهنگ خیزش بیشتر است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

 

برای ربودن دل آدمیان ، بر هم پیشی گیریم که این زیباترین آورد زندگیست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)


درخت آزادی، بدون باور و همراهی همگانی، ریشه نمی گیرد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

برای رهایی از سختی، فقر و رنج، خجالت را به کنار گذاشته و کار کنیم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)


خردمندان و هنرمندان ، سازندگان آینده اند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the world's best known and most widely read and studied philosophers)
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد